Не зупинятися на півдорозі!

2014-01-16

3 жовтня 2013 у сзш № 206 розпочався загальношкільний конкурс “Клас року”. Коли закінчився І семестр навчання, звичайно, прийшла пора підводити підсумки всьому зробленому.

У рейтингові показники зараховуються академічні параметри: успішність та середній бал навчальних досягнень, участь в олімпіадах та МАН, різних конкурсах та тематичних тижнях.

Окремим показником оцінювалася презентація кожного класу “Я і мій дружний клас”.

До критеріїв оцінювання для кожного класу введені оцінки чергування по школі, шкільна форма, санстан класного кабінету, оформлення класного куточка, збереження підручників.

Додаткові бали класи могли здобути за участь у шкільних, районних, міських заходах, спортивних змаганнях.

Підведення підсумків змагання відбувається колегіально, а результати кожного конкурсу чи показників навчання протягом семестру обліковувалися на стенді-екрані.

Упродовж семестру кожен класний колектив зуміг виконати просто-таки велетенський обсяг роботи. Завантаженість цікавими справами та сумлінне навчання робили кожен день неповторним, насиченим.

Шкільне життя – це не тільки перебування на уроках, але й безліч усього цікавого, що складає поняття “щасливе дитинство”.

Дуже уважно спостерігає за усім процесом змагання його ініціатор – директор школи Лаговська Світлана Валеріївна.

А об’єктивним обліковцем, що ретельно підсумувала результати та оприлюднила їх, є шкільний педагог-організатор Махиборода Ольга Миколаївна. Вона щиро вболіває за справу, ставиться до дорученої роботи творчо.

Перемогли у першому етапі змагань на своїх паралелях такі класи:

1-В клас (Якімова І.А.)
2-Б клас (Грудницька Н.А.)
3-Б клас (Струтинська Г.І.)
4-А клас (Степанова О.В.)
5-А клас (Блізніченко О.А.)
6-Б клас (Сосонович І.О.)
7-А клас (Кононенко Л.В.)
8-А клас (Щербак Г.О.)
9-А клас (Сєльнікова Л.В.)
10-А клас (Сімуніна О.В.)
11-А клас (Марковська Т.Ю.)

Вітаємо найкращих і закликаємо усіх школярів не зупинятися на півдорозі. Попереду – безліч цікавого, а головне – перемога у конкурсі “Клас року” за 2013-2014 навчальний рік, підсумки якого будуть підведені на святі Останнього дзвоника 30 травня.