• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Переможці шкільного інтелектуального конкурсу "Ігри розуму - 2020"

ПІБ учня

Клас

Предмет

Українська мова

1.

Рассипнов Андрій

4-Г

Українська мова

2.

Веремчук Маргарита

4-Б

Українська мова

3.

Ковальчук Марія

4-А

Українська мова

4.

Бондаренко Софія

5-Б

Українська мова

5.

Зіневич Софія

5-В

Українська мова

6.

Гундарєва Варвара

5-А

Українська мова

7.

Чібізова Віолетта

5-А

Українська мова

8.

Мороз Арсеній

6-А

Українська мова

9.

Юрченко Діана

7-А

Українська мова

10.

Перетятько Вікторія

7-Б

Українська мова

11.

Олексенко Поліна

7-Б

Українська мова

12.

Литвиненко Софія

8-А

Українська мова

13.

Кривоконь Злата

9-Б

Українська мова

14.

Гуманіцька Софія

9-Б

Українська мова

15.

Буряк Марія

10-А

Українська мова

16.

Байда Софія

10-А

Українська мова

17.

Гора Олександра

11-А

Українська мова

18.

Мартиненко Даніїл

11-Б

Українська мова

Математика

19.

Столбов Даніїл

4-Б

Математика

20.

Побережець Анастасія

4-В

Математика

21.

Рассипнов Андрій

4-Г

Математика

22.

Долгополов-Свинарик Богдан

4-А

Математика

23.

Мазур Юлія

5-В

Математика

24.

Сороколат Поліна

6-Б

Математика

25.

Голега Дмитро

6-Г

Математика

26.

Кучма Михайло

7-А

Математика

27.

Адаменко Андрій

7-А

Математика

28.

Перетятько Вікторія

7-Б

Математика

29.

Веремчук Ярослав

7-Б

Математика

30.

Шаповал Маргарита

8-А

Математика

31.

Степанчук Євген

9-Б

Математика

32.

Мазурець Максим

10-А

Математика

33.

Мороз Дар’я

11-А

Математика

34.

Мартиненко Даніїл

11-Б

Математика

Інформатика

35.

Гундарева Варвара

5-А

Інформатика

36.

Швачка Андрій

5-Б

Інформатика

37.

Решетнік Андрій

6-В

Інформатика

38.

Кузьменко Даніїл

6-В

Інформатика

39.

Грибовська Софія

7-В

Інформатика

40.

Залізко Нікіта

8-Б

Інформатика

41.

Ільчишина Анастасія

9-В

Інформатика

42.

Вінницький Кирило

9-Б

Інформатика

43.

Онищук Дарина

10-А

Інформатика

44.

Матвійчук Євгенія

11-Б

Інформатика

Фізика

45.

Кучма Михайло

7-А

Фізика

46.

Литвиненко Софія

8-А

Фізика

47.

Піскун Михайло

9-Б

Фізика

48.

Піскун Валерій

9-Б

Фізика

49.

Ісламова Антоніна

9-Б

Фізика

50.

Байда Софія

10-А

Фізика

51.

Власенко Орест

11-Б

Фізика

Біологія

52.

Литвиненко Софія

8-А

Біологія

53.

Ільчишина Анастасія

9-В

Біологія

54.

Байда Софія

10-А

Біологія

55.

Іванченко Дмитро

11-А

Біологія

Хімія

56.

Литвиненко Софія

8-А

Хімія

57.

Піскун Валерій

9-Б

Хімія

58.

Байда Софія

10-А

Хімія

59.

Кеда Аріна

11-А

Хімія

Географія

43.

Орел Олексій

6-В

Географія

44.

Юрченко Діана

7-А

Географія

45.

Акопський Данило

7-В

Географія

46.

Удовенко Дар’я

8-А

Географія

47.

Бойко Максим

8-Б

Географія

48.

Колесніченко Андрій

9-А

Географія

49.

Доценко Анастасія

9-Б

Географія

50.

Ісламова Антоніна

9-Б

Географія

51.

Буряк Марія

10-А

Географія

52.

Мигоус Максим

10-А

Географія

53.

Байда Софія

10-А

Географія

54.

Жоров Данило

11-А

Географія

55.

Кеда Аріна

11-А

Географія

56.

Мороз Дар’я

11-А

Географія

Історія

57.

Крилов Михайло

6-Б

Історія

58.

Юзва Ірина

7-Б

Історія

59.

Онищук Марія

8-А

Історія

60.

Дец Стефанія

9-В

Історія

61.

Ліпко Артем

9-Б

Історія

62.

Мигоус Максим

10-А

Історія

63.

Жоров Данило

11-А

Історія

Англійська мова

64.

Шубіна Ірина

4-В

Англійська мова

65.

Веремчук Маргарита

4-Б

Англійська мова

66.

Шаповал Аліса

4-Б

Англійська мова

67.

Чібізова Віолетта

5-А

Англійська мова

68.

Зіневич Софія

5-В

Англійська мова

69.

Бойко Артем

6-Г

Англійська мова

70.

Веремчук Ярослав

7-Б

Англійська мова

71.

Павлюк Вікторія

8-А

Англійська мова

72.

Охріменко Ольга

9-Б

Англійська мова

73.

Переходюк Анастасія

10-А

Англійська мова

74.

Гайдамаченко Олександра

11-Б

Англійська мова

Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН у 2019-2020 н.р.

№ п\п ПІБ учня Секція Клас Назва роботи Керівник роботи Місце
1. Буряк Марія Географія 10-А Печера "Попелюшка" як перспективний геотуристичний об'єкт Кисельова Н.Б. 1
2. Буряк Марія Мистецтвознавство10-А Висвітлення теми Голокосту в мистецтві Блізніченко О.А. 2
Кiлькiсть переглядiв: 2905

Коментарi

  • Olexandr Gumenyuk

    2017-12-26 23:08:20

    Непогано=)...

  • Сахарок

    2015-12-14 22:41:17

    Круть!...

  • Антоненко Мария

    2015-07-30 17:06:47

    В школи багато таланту!!!...

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031