До відома батьків.

На платформі "Prometheus" розміщено новий освітній курс "Життєстійкість молоді в умовах криз". Він є безкоштовним та проводиться в онлайн - форматі. Після завершення навчання його слухачі отримують сертифікати.

Мета освітнього онлайн-курсу - допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загроз і значних стресів в умовах повномасштабної війни, що триває.

Курс доступний на платформі "Prometheus" за посиланням https://bit.ly/3MTfiUg.

Повний текст див. вкладення внизу сторінки./Files/images/DSC_0263.JPG

Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса попри поважний вік – це конкурентоспроможний заклад освіти з позитивним іміджем. Це заклад, що постійно навчається і розвивається, в якому всі: і учні, і вчителі, і батьки –відкриті до всього нового. Тут дослухаються до думки кожного, учать критично мислити, розвивати свої таланти.

Учні школи – це розумні та вмотивовані діти, які вірять у себе й впевнено йдуть до своєї мети. Увесь педагогічний колектив орієнтований на особистісний успіх своїх учнів. Підтвердженням цього є високі результати здобувачів освіти у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних дисциплін, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Школа № 206 імені Леся Курбаса – це справжній осередок генерування оригінальних ідей для реалізації власних цікавих проєктів. 10 листопада 2016 року рішенням Київміськради школі присвоєно ім’я видатного діяча українського театру Леся Курбаса. До 130-річчя від дня народження Леся Курбаса в школі було відкрито музей митця. Від 2014 року веде свій творчий життєпис шкільна театральна студія «Березіль», в активі якої вже близько десяти поставлених на сцені творів. Шкільною традицією стало проведення у лютому до дня народження Леся Курбаса щорічного творчого фестивалю «У світлі театральної рампи», завдяки якому запалала не одна талановита зірочка.

Головне завдання школи – бачити, цінувати й берегти винятковість і неповторність кожного учня та кожної учениці, розкривати їхній творчий потенціал. Школа № 206 імені Леся Курбаса – це заклад для тих, хто бажає стати щасливим, має сміливі плани та надії. Саме таку філософію мав геніальний режисер Лесь Курбас, ім'я якого присвоєно нашій школі.

Вкладення

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031