Педагогічний колектив школи І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса високо цінує партнерство у нашій спільній праці ростити юну зміну – наших дітей. Ми вбачаємо у Вас своїх однодумців, помічників, які підтримують освітянський імідж закладу освіти, беруть активну участь у розбудові Нової української школи.

Звертаємось до Вас з проханням з будь-якими проблемами, нерозв’язаними питаннями, нез’ясованою інформацією звертатися до нас безпосередньо в школу – через шкільний сайт або відвідавши заклад освіти. Звернення електронною поштою до Святошинської державної адміністрації не дає змоги швидко і конкретно реагувати на Ваші звернення.

Сподіваємося, що безпосередні контакти із закладом освіти будуть на користь нам у спільній роботі, сприятимуть взаємній поінформованості та вирішенню проблем, що хвилюють Вас.

З повагою.
Світлана Лаговська

Невакциновані діти не можуть відвідувати школу та дитсадок (Інформація з сайту osvita.ua)

Доводимо до Вашого відома, що збір коштів на потреби школи, на оплату додаткових освітніх послуг та репетиторства, окрім випадків, передбачених чинним законодавством, категорично заборонений.

Шановні батьки!
Доводимо до Вашого відома, що харчування учнів школи забезпечує КП «Промінь». Працівники харчоблоку не входять до штатного розпису школи. Відповідальність за безпеку і якість продуктів харчування, продовольчої сировини та готової продукції покладена на керівництво КП «Промінь».
Адміністрація школи здійснює контроль за виконанням норм харчування. Спільно з керівництвом КП «Промінь» адміністрація школи № 206 відповідає за організацію харчування, матеріально-технічний стан їдальні, харчоблоку, додержання вимог санітарного законодавства.
Координати підприємства КП «Промінь», яке обслуговує школу, такі: вул. Якуба Коласа, 15.
Телефони: 403-08-15, 407-14-49
Ковганич Інна Анатоліївна.